ornament-full-title

Kids Athletics Games в Одесі

ornament-full-title
БО «Sport for Peace» та ГО «Федерація любителів спорту» об’єднали свої зусилля аби показати не лише дітям, але і дорослим, що спорт – це весело, безпечно та доступно для кожного!
12 листопада 2016 року в Одесі стартували масштабні спортивно-розважальні міжшкільні змагання Kids Athletics Games, які проходили 2 дні. СК «Краян» гостинно прийняв близько 1000 дітей віком з 6 до 9 років з 81 школи Одеси. Хлопчики та дівчатка, як справжні спортсмени, показали жагу до перемоги, спортивний дух, спритність, а також вражаючі результати:

Місце

Район

Номер школи

Час проходження

1 місце

Приморський

35

2.12.04

2 місце

Суворовський

22

2.23.28

3 місце

Київський

63

2.25.78

4 місце

Малиновський

64

2.29.19

Діти вболівали один за одного та отримували масу задоволення не лише від спортивних естафет, а й від розваг, які для них підготували організатори: аерохокей, енгрі бьордс, розмальовки та суперфотозона з фіксиками від «Joy Land.Одесса»; справжній майстер-клас з боксу; урок з програмування роботів від технічної студії «Винахідник» та інші розваги! Усі маленькі спортсмени втамовували спрагу «Моршинська «Спортик», а також отримали приємні подарунки, серед яких: фірмові рюкзаки, вишиванки, корисні для навчання картки-пам'ятки, спортивний інвентар, білети в цирк, театр, зоопарк, подарункові сертифікати від «Joy Land. Одеса» та ТС "Винахідник”, смачненькі та корисні яблучка.

Kids Athletics Games в ОдесіKids Athletics Games в Одесі 

Kids Athletics Games в ОдесіKids Athletics Games в Одесі

Свято спорту пройшло під патронатом Одеської міської Ради, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України.
Школа, яка представлятиме Одесу на фіналі Kids Athletics Games у травні 2017 року, на НСК «Олімпійський», у м.Київ - № 35!

*Kids Athletics Games – це видовищна спортивно-розважальна естафета, спеціально розроблена з використанням сучасних методик та технологій, для пропагування здорового способу життя серед учнів молодшої школи. 
flagОцени статью!